Co osłabia naszą męskość na co dzień?

addmin5 Bez kategorii 0 komentarze/y

Nie każdy facet zdaje sobie sprawę z tego, że każdego dnia jego męskość wystawiana jest na wiele prób. Nie chodzi tu tylko o seks, ale przede wszystkim o nawyki, które wpływają na kondycję seksualną. Co najgorsze, problemy z potencją będą mieć osoby, które interesują się typowo męskim zajęciem, jak na przykład picie piwa (bez obaw faceci, to tylko taki stereotypowy żarcik). Dlaczego? Czy wystarczy później Kamagra, by nasz organizm wrócił do normy?

Fitoestrogeny

Zacznijmy od tego piwa. Alkohol ten zawiera w sobie mnóstwo fitoestrogenów, czyli substancji pochodzenia roślinnego, które działają jak żeńskie hormony. Częste sięganie po piwo może znacznie obniżyć nasze libido i sprawić, że przestaniemy mieć ochotę na seks. Podobne problemy mają także faceci, którzy przeszli na dietę wegańską, która w dużej mierze opiera się na soi. W roślinie tej znajduje się jeszcze więcej fitoestrogenów niż w piwie.

Regularne spożywanie fitoestrogenów ma negatywny wpływ na męską potencję. Pod ich wpływem spada poziom testosteronu, zmniejsza się ilość plemników w nasieniu, a te, które pozostają, nie nadają się już do niczego. Wystarczy organizować sobie wieczorki z piwem (lub soją) dwa razy w tygodniu i już możemy mieć problem.

Tryb życia

Obecny tryb życia działa bardzo destrukcyjnie na nasz organizm. Ciągle gdzieś się spieszymy, non stop pracujemy i próbujemy wypaść jak najlepiej. Nic dziwnego że po 12 h spędzonych aktywnie nie mamy już ochoty na seks. Nawet młodzi ludzie mają już problemy z utrzymaniem erekcji, a tempo życia jet coraz większe. Organizm ma swoje prawa i potrzebuje wypocząć. Jeśli jesteśmy zmęczeni i niewyspani, to mimo chęci, nie damy rady wykrzesać z siebie sił na dodatkowy seks. Jeśli człowiek jest zestresowany, organizm automatycznie wyłącza mocne krążenie w pewnych częściach ciała i wysyła te zapasy w inne miejsce. W mocno stresujących sytuacjach najwięcej krwi krąży w mózgu i mięśniach, a takie miejsca jak genitalia są odstawione na boczny tor.

Zła dieta

Jest to nieco powiązane z poprzednim akapitem. Zła dieta spowodowana jest zazwyczaj brakiem czasu i małą ilością pieniędzy. Tymczasem stan naszego organizmu odgrywa ogromną rolę i parafrazując znane przysłowie, w zdrowym ciele… dobry seks. Mężczyzna z nadwagą i chorobami to zły kandydat na łożkowego ogiera. Sprawność seksualna uzależniona jest od pracy naszego układu krwionośnego. Jeśli nasze żyły są pozatykane, a serce ledwo pracuje, to nie możemy od niego wymagać, że  jednej chwili wpompuje w naszego penisa ogromne ilości krwi.

Wysoka temperatura

Większość dnia spędzamy na siedząco, z penisem umieszczonym pomiędzy nogami. Dodatkowo, zazwyczaj mamy na sobie garnitur lub długie spodnie, które sprawiają, że czujemy się przegrzani. Czy to niebezpieczne? Jak najbardziej. Jądra wręcz nienawidzą upałów. Ich temperatura powinna być o stopień lud dwa niższa niż temperatura reszty ciała. Tylko w takich warunkach produkcja plemników przebiega bez żadnych zastrzeżeń. Ich położenie również na to wskazuje – natura umieściła je na zewnątrz naszego ciała. Jeśli nie chcemy szkodzić naszym jądrom powinniśmy nosić lekką, przewiewną bieliznę, unikać częstych wizyt w saunie, nie brać gorących kąpieli i rozszerzać nogi, gdy siedzimy. Nie należy także trzymać laptopa na kolanach, gdyż rozgrzewające się podzespoły tego urządzenia mogą znacznie podnieść temperaturę naszego ciała. Nawet jednokrotne przegrzanie jąder powoduje spadek jakości nasienia nawet na kilkanaście dni.

Niepotrzebne leki

Mało kto zdaje sobie sprawę, że nawet zwykły suplement diety, może wpływać na naszą męskość. Najgorsze są jednak leki dostępne bez recepty. Bardzo często korzystamy z nich czy trzeba, czy nie. Są tanie i łatwo dostępne, więc gdy tylko zaczyna nas lekko boleć głowa, bierzemy tabletkę. Problematyczne okazują się niesteroidowe leki przeciwzapalne i leki na nadciśnienie. Regularne ich stosowanie może spowodować problemy z erekcją. Ogromnym problemem są także leki zawierające sterydy. Stosowane bez dokładnego nadzoru mogą wywołać mnóstwo niepożądanych działań.

Więcej informacji na https://www.aptekakamagra.pl/

 

 

0 komentarze/y

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *